Podokręg

Komunikat nr 4 Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej

10/04/2020 13:03

Szanowni Państwo,

W związku ze stanem epidemii w Polsce, Komisja do spraw Nagłych uchwałą nr 8/20/ KdsN odwołała Zebranie Klubów w Podokręgu Sosnowiec, Zebranie Klubów Futsalu oraz Klubów Piłki Kobiecej. Nowe terminy Zebrań zostaną ustalone w najbliższym możliwym czasie. O nowych terminach delegaci zostaną powiadomieni niezwłocznie.


Pracownicy Śl. ZPN powrócą do pracy zdalnej od 14 kwietnia, szczegółowy harmonogram zostanie umieszczony na stronie internetowej.

W dniu 15 kwietnia o godzinie 18:30 zapraszam Was serdecznie na nasz pierwszy webinar, który odbędzie się na profilu Śląskiego Związku Piłki Nożnej na Facebooku,  temat:

Żywienie i nawodnienie w dniu meczowym + protokół regeneracji po meczu.

Prowadzącymi będą Mateusz Gawełczyk i Bartłomiej Dorożyński – podczas relacji będzie możliwość zadawania pytań. W obecnych czasach webinar jest najpopularniejszym formatem szkoleniowym, dlatego jestem przekonany, że ta propozycja spotka się z Waszą aprobatą. Szczegółowe informacje będą dostępne na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.

Szanowni Państwo, życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiejnocy.

Dzisiaj to życie i zdrowie są najważniejsze, dlatego dbajcie o siebie i zostańcie w domach, abyśmy wszyscy jak najszybciej spotkali się na boisku.

 

Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej

(-) Henryk Kula