Sosnowiec: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA 11 33 11 0 0 143:25
2 BKS SARMACJA BĘDZIN 11 28 9 1 1 142:13
3 ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC 11 28 9 1 1 148:25
4 KKS CZARNI SOSNOWIEC 11 24 8 0 3 75:46
5 KS GÓRNIK SOSNOWIEC 11 18 6 0 5 89:44
6 AKS GÓRNIK NIWKA 11 18 6 0 5 66:74
7 UKS AKADEMIA 2012 11 18 6 0 5 44:71
8 JSP SZCZAKOWIANKA 11 10 3 1 7 57:77
9 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 11 9 3 0 8 71:85
10 CKS CZELADŹ 11 7 2 1 8 37:90
11 ORBITA BUKOWNO 11 3 1 0 10 17:163
12 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 11 0 0 0 11 8:184
Kolejka nr 11
2019-10-23/16:30 UKS AKADEMIA 2012 - MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA 2:10
2019-11-02/09:15 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - KKS CZARNI SOSNOWIEC 2:7
2019-11-02/11:45 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS GÓRNIK SOSNOWIEC 0:15
2019-11-03/11:00 ORBITA BUKOWNO - CKS CZELADŹ 2:10
2019-11-03/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:3
2019-11-03/15:00 AKS GÓRNIK NIWKA - JSP SZCZAKOWIANKA 5:4
Kolejka nr 11
2019-10-23/16:30 UKS AKADEMIA 2012 - MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA 2:10
2019-11-02/09:15 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - KKS CZARNI SOSNOWIEC 2:7
2019-11-02/11:45 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - KS GÓRNIK SOSNOWIEC 0:15
2019-11-03/11:00 ORBITA BUKOWNO - CKS CZELADŹ 2:10
2019-11-03/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:3
2019-11-03/15:00 AKS GÓRNIK NIWKA - JSP SZCZAKOWIANKA 5:4
Kolejka nr 10
2019-10-26/09:00 MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA - ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC 9:2
2019-10-26/10:00 CKS CZELADŹ - AKS GÓRNIK NIWKA 4:6
2019-10-27/10:00 KS GÓRNIK SOSNOWIEC - UKS AKADEMIA 2012 7:3
2019-10-27/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 14:1
2019-10-27/12:00 JSP SZCZAKOWIANKA - SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 5:4
2019-10-27/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - ORBITA BUKOWNO 26:0
Kolejka nr 9
2019-10-16/16:30 UKS AKADEMIA 2012 - KKS CZARNI SOSNOWIEC 2:6
2019-10-18/16:30 CKS CZELADŹ - JSP SZCZAKOWIANKA 3:3
2019-10-18/16:30 ORBITA BUKOWNO - MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA 1:20
2019-10-19/11:00 AKS GÓRNIK NIWKA - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:14
2019-10-19/11:45 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 0:36
2019-10-20/13:00 ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC - KS GÓRNIK SOSNOWIEC 6:4
Kolejka nr 8
2019-10-09/17:00 MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA - AKS GÓRNIK NIWKA 15:1
2019-10-12/09:15 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - UKS AKADEMIA 2012 4:6
2019-10-13/11:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 16:1
2019-10-13/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC 1:18
2019-10-13/11:00 KS GÓRNIK SOSNOWIEC - ORBITA BUKOWNO 22:0
2019-10-13/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - CKS CZELADŹ 21:0
Kolejka nr 7
2019-10-05/11:00 AKS GÓRNIK NIWKA - KS GÓRNIK SOSNOWIEC 5:3
2019-10-05/11:00 UKS AKADEMIA 2012 - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 3:0
2019-10-06/11:00 CKS CZELADŹ - MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA 0:22
2019-10-06/11:00 ORBITA BUKOWNO - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:16
2019-10-06/13:00 ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC - SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 14:0
2019-10-06/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - JSP SZCZAKOWIANKA 16:0
Kolejka nr 6
2019-09-28/09:15 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - ORBITA BUKOWNO 14:3
2019-09-28/11:45 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC 1:23
2019-09-29/11:00 KS GÓRNIK SOSNOWIEC - CKS CZELADŹ 7:2
2019-09-29/11:00 MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN 6:2
2019-09-29/12:00 JSP SZCZAKOWIANKA - UKS AKADEMIA 2012 5:7
2019-10-02/17:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - AKS GÓRNIK NIWKA 7:5
Kolejka nr 5
2019-09-21/11:00 AKS GÓRNIK NIWKA - SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 7:2
2019-09-22/11:00 MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA - JSP SZCZAKOWIANKA 8:4
2019-09-22/13:00 ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC - UKS AKADEMIA 2012 19:0
2019-09-22/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS GÓRNIK SOSNOWIEC 10:1
2019-10-03/17:00 CKS CZELADŹ - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:6
2019-10-04/16:30 ORBITA BUKOWNO - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 3:0
Kolejka nr 4
2019-09-14/09:00 UKS AKADEMIA 2012 - ORBITA BUKOWNO 5:1
2019-09-14/09:15 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - CKS CZELADŹ 4:2
2019-09-14/11:45 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - AKS GÓRNIK NIWKA 1:19
2019-09-15/11:00 JSP SZCZAKOWIANKA - ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC 4:14
2019-09-15/11:00 KS GÓRNIK SOSNOWIEC - MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA 3:9
2019-09-15/16:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:5
Kolejka nr 3
2019-09-11/16:30 BKS SARMACJA BĘDZIN - SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 16:0
2019-09-11/17:00 KS GÓRNIK SOSNOWIEC - JSP SZCZAKOWIANKA 9:0
2019-09-11/17:00 MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA - KKS CZARNI SOSNOWIEC 8:6
2019-09-11/17:00 CKS CZELADŹ - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 9:1
2019-09-11/17:00 AKS GÓRNIK NIWKA - UKS AKADEMIA 2012 6:7
2019-09-11/17:00 ORBITA BUKOWNO - ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC 0:23
Kolejka nr 2
2019-09-07/11:00 UKS AKADEMIA 2012 - CKS CZELADŹ 8:4
2019-09-08/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KS GÓRNIK SOSNOWIEC 7:3
2019-09-08/12:00 JSP SZCZAKOWIANKA - ORBITA BUKOWNO 16:5
2019-09-17/17:00 ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC - AKS GÓRNIK NIWKA 16:1
2019-09-18/17:00 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA - MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA 3:10
2019-10-01/17:15 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:20
Kolejka nr 1
2019-09-01/11:00 KS GÓRNIK SOSNOWIEC - SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 15:2
2019-09-01/11:00 MUKP I DĄBROWA GÓRNICZA - KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 26:1
2019-09-01/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - UKS AKADEMIA 2012 9:1
2019-09-01/11:00 AKS GÓRNIK NIWKA - ORBITA BUKOWNO 11:1
2019-09-01/16:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - JSP SZCZAKOWIANKA 5:0
2019-09-10/17:30 CKS CZELADŹ - ZAGŁĘBIE S.A. I SOSNOWIEC 2:10