Katowice: Klasa okręgowa "CUTLINE Katowice" Grupa 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2 6 2 0 0 8:1
2 BKS SPARTA KATOWICE 2 6 2 0 0 7:0
3 MKS SIEMIANOWICZANKA 2 6 2 0 0 6:1
4 UKS MK GÓRNIK KATOWICE 2 3 1 0 1 1:3
5 LKS POGOŃ IMIELIN 1 3 1 0 0 4:2
6 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 2 3 1 0 1 4:3
7 LKS ORZEŁ MOKRE 2 1 0 1 1 2:4
8 GKS WAWEL WIREK 2 1 0 1 1 2:4
9 VACAT ! 0 0 0 0 0 0:0
10 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1 0 0 0 1 0:1
11 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2 0 0 0 2 2:9
12 ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2 0 0 0 2 0:8
Kolejka nr 2
2020-08-01/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 1:0
2020-08-01/17:00 LKS POGOŃ IMIELIN - VACAT ! -:-
2020-08-01/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:1
2020-08-01/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - GKS WAWEL WIREK 0:0
2020-08-01/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - BKS SPARTA KATOWICE 0:4
2020-08-02/18:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - MKS SIEMIANOWICZANKA 0:1
Kolejka nr 2
2020-08-01/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 1:0
2020-08-01/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:1
2020-08-01/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - GKS WAWEL WIREK 0:0
2020-08-01/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - BKS SPARTA KATOWICE 0:4
2020-08-02/18:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - MKS SIEMIANOWICZANKA 0:1
Kolejka nr 1
2020-07-25/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 0:4
2020-07-25/17:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 4:2
2020-07-25/17:30 BKS SPARTA KATOWICE - UKS MK GÓRNIK KATOWICE 3:0
2020-07-28/18:00 MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 5:1
2020-08-05/18:00 GKS WAWEL WIREK - LKS POGOŃ IMIELIN 2:4
Kolejka nr 1
2020-07-25/17:00 VACAT ! - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 2
2020-08-01/17:00 LKS POGOŃ IMIELIN - VACAT ! -:-
Kolejka nr 3
2020-08-08/17:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2020-08-08/17:00 GKS WAWEL WIREK - UKS MK GÓRNIK KATOWICE -:-
2020-08-08/17:00 VACAT ! - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2020-08-08/17:00 MKS SIEMIANOWICZANKA - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
2020-08-08/17:30 BKS SPARTA KATOWICE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2020-08-09/17:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 4
2020-08-15/17:00 LKS POGOŃ IMIELIN - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-08-15/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
2020-08-15/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKS SIEMIANOWICZANKA -:-
2020-08-15/17:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - VACAT ! -:-
2020-08-15/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - GKS WAWEL WIREK -:-
2020-08-15/17:30 BKS SPARTA KATOWICE - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE -:-
Kolejka nr 5
2020-08-22/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2020-08-22/17:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2020-08-22/17:00 GKS WAWEL WIREK - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2020-08-22/17:00 VACAT ! - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2020-08-22/17:00 MKS SIEMIANOWICZANKA - UKS MK GÓRNIK KATOWICE -:-
2020-08-23/18:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
Kolejka nr 6
2020-08-29/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-08-29/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
2020-08-29/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
2020-08-29/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - MKS SIEMIANOWICZANKA -:-
2020-08-29/17:00 BKS SPARTA KATOWICE - VACAT ! -:-
2020-08-29/17:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GKS WAWEL WIREK -:-
Kolejka nr 7
2020-09-05/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2020-09-05/16:00 GKS WAWEL WIREK - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2020-09-05/16:00 VACAT ! - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE -:-
2020-09-05/16:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - UKS MK GÓRNIK KATOWICE -:-
2020-09-05/16:00 LKS POGOŃ IMIELIN - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2020-09-05/16:30 MKS SIEMIANOWICZANKA - BKS SPARTA KATOWICE -:-
Kolejka nr 8
2020-09-12/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
2020-09-12/16:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2020-09-12/16:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
2020-09-12/16:00 BKS SPARTA KATOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-09-12/16:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - MKS SIEMIANOWICZANKA -:-
2020-09-12/16:00 GKS WAWEL WIREK - VACAT ! -:-
Kolejka nr 9
2020-09-19/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE -:-
2020-09-19/16:00 VACAT ! - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2020-09-19/16:00 MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS WAWEL WIREK -:-
2020-09-19/16:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2020-09-19/16:00 LKS POGOŃ IMIELIN - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2020-09-19/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - UKS MK GÓRNIK KATOWICE -:-
Kolejka nr 10
2020-09-26/16:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - UKS MK GÓRNIK KATOWICE -:-
2020-09-26/16:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2020-09-26/16:00 BKS SPARTA KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
2020-09-26/16:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
2020-09-26/16:00 GKS WAWEL WIREK - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-09-26/16:00 VACAT ! - MKS SIEMIANOWICZANKA -:-
Kolejka nr 11
2020-10-03/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2020-10-03/15:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - VACAT ! -:-
2020-10-03/15:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - GKS WAWEL WIREK -:-
2020-10-03/15:00 LKS POGOŃ IMIELIN - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE -:-
2020-10-03/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2020-10-03/15:30 MKS SIEMIANOWICZANKA - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
Kolejka nr 12
2020-10-10/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2020-10-10/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - MKS SIEMIANOWICZANKA -:-
2020-10-10/15:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2020-10-10/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE -:-
2020-10-10/15:00 LKS POGOŃ IMIELIN - GKS WAWEL WIREK -:-
2020-10-10/15:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - VACAT ! -:-
Kolejka nr 13
2020-10-17/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2020-10-17/15:00 MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
2020-10-17/15:00 VACAT ! - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
2020-10-17/15:00 GKS WAWEL WIREK - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2020-10-17/15:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - UKS MK GÓRNIK KATOWICE -:-
2020-10-17/15:00 BKS SPARTA KATOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
Kolejka nr 14
2020-10-24/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - GKS WAWEL WIREK -:-
2020-10-24/14:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2020-10-24/14:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE -:-
2020-10-24/14:00 LKS ORZEŁ MOKRE - VACAT ! -:-
2020-10-24/14:00 LKS POGOŃ IMIELIN - MKS SIEMIANOWICZANKA -:-
2020-10-24/14:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
Kolejka nr 15
2020-10-31/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
2020-10-31/14:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2020-10-31/14:00 MKS SIEMIANOWICZANKA - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2020-10-31/14:00 VACAT ! - UKS MK GÓRNIK KATOWICE -:-
2020-10-31/14:00 GKS WAWEL WIREK - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2020-10-31/14:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - BKS SPARTA KATOWICE -:-
Kolejka nr 16
2020-11-07/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - MKS SIEMIANOWICZANKA -:-
2020-11-07/14:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE -:-
2020-11-07/14:00 BKS SPARTA KATOWICE - GKS WAWEL WIREK -:-
2020-11-07/14:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - VACAT ! -:-
2020-11-07/14:00 LKS ORZEŁ MOKRE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-11-07/14:00 LKS POGOŃ IMIELIN - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
Kolejka nr 17
2020-11-14/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - UKS MK GÓRNIK KATOWICE -:-
2020-11-14/13:00 LKS POGOŃ IMIELIN - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2020-11-14/13:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2020-11-14/13:00 VACAT ! - BKS SPARTA KATOWICE -:-
2020-11-14/13:00 GKS WAWEL WIREK - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE -:-
2020-11-14/13:30 MKS SIEMIANOWICZANKA - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
Kolejka nr 18
2020-11-21/11:00 UKS MK GÓRNIK KATOWICE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
2020-11-21/13:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - GKS WAWEL WIREK -:-
2020-11-21/13:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - VACAT ! -:-
2020-11-21/13:00 BKS SPARTA KATOWICE - MKS SIEMIANOWICZANKA -:-
2020-11-21/13:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-11-21/13:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS POGOŃ IMIELIN -:-